Krakių sporto klubas

Krakių sporto klubas

Reklaminis skydelis

Apklausa

Kiek laiko per parą praleidžiate prie kompiuterio?
 

Paieška

PrisijungimasOrai, orų prognozė Kėdainiuose - Orai24.lt

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Tu gali mus paremti - tereikia užpildyti 2 proc. paramos formą. Ačiū :)
Lietuvos ultimeito čempionatas bei Lietuvos moksleivių ir studentų sporto centro taurės varžybos PDF Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 25 Sausis 2009 00:00
  Sausio 24 – 25 dienomis Kėdainiuose susirinko apie pusantro šimto skraidančio disko sporto gerbėjų iš keturių Baltijos šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos. Lietuvos ultimeito čempionate ibeiLietuvos moksleivių ir studentų sporto centro taurės varžybose dalyvavo net 21 komanda (7 iš jų - kaimyninių valstybių sportininkai). Turnyro metu komandos buvo suskirstytos į tris pogrupius: Open (atviras), Women (moterų), ir Junior (mokinių). Atvirame pogrupyje nugalėtojo vardą antrus metus iš eilės iškovojo „Taško" komanda iš Zarasų. Finale ji kaip ir pernai įveikė „Vorų" komandą iš Trakų Vokės. Dėl trečios vietos rungtyniavo „Zepps" iš Vilniaus ir „Wilde things" iš Latvijos. Pergalę po sunkios ir permainingos kovos iškovojo svečiai iš Latvijos. Žaidimo dvasios prizą („the spirit of the game“) atvirame pogrupyje iškovojo „Butterfly" komanda iš Latvijos. Varžybų šeimininkė „Krakių" komanda atvirame pogrupyje iškovojo 11 vietą. Komandoje žaidė J.Janušauskas, E.Nenortas, M.Linius, G.Sirjatavičius, G.Damašauskas, R.Varnas, V.Armalas.
Moterų pogrupyje pirmąją vietą iškovojo „4-EST" komanda iš Estijos, finale įveikusi „KCN Riga" iš Latvijos, o trečiąją vietą iškovojo „Taško" komanda iš Zarasų. Moterų pogrupyje žaidimo dvasios prizas buvo įteiktas „Vorų" komandos merginoms iš Trakų Vokės. Krakių komandos merginos užėmė 5 vietą. Merginų komandos sudėtyje buvo G.Petraitytė, G.Krasauskaitė, G.Umantaitė, G.Jakimavičiūtė, R.Varnaitė, R.Salynaitė, L.Gaučaitė, A.Dubauskaitė, K.Tamošaitytė, Ž.Maršelytė.
Pirmą kartą buvo surengtas moksleivių turnyras, kuriame nugalėtojų titulą iškovojo Vilniaus Žemynos gimnazijos sportininkai. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos moksleiviai užėmė antrąją vietą, o tretieji liko Trakų Vokės vidurinės mokyklos žaidėjai. Mokyklų pogrupyje žaidimo dvasios prizas buvo įteiktas Trakų Vokės vidurinės mokyklos komandai. Krakių gimnazijai atstovavo R.Jucyk, B.Cechanavičius, Š.Pavolis, E.Ragauskas, H.Tamošaitis, N.Tamošaitis.
Tikimasi, kad šis pirmas moksleivių turnyras nebus paskutinis ir kad šiuo įdomiu, reikalaujančiu gero fizinio pasiruošimo, lavinančiu greitumą, vikrumą, šoklumą, ištvermę, sportu pradės domėtis vis daugiau mokyklų, kad artimiausiu metu ultimeitas bus įtrauktas į moksleivių Olimpinio festivalio varžybų programą.
Pagrindiniai čempionato rėmėjai buvo Lietuvos Moksleivių ir studentų sporto centas bei Kėdainių kūno kultūros ir sporto skyrius. Krakių komandą taip pat rėmė augalų priežiūros priemonėmis prekiaujanti firma "Kustodija" ir Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija.
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack