Krakių sporto klubas

Krakių sporto klubas

Reklaminis skydelis

Apklausa

Kiek laiko per parą praleidžiate prie kompiuterio?
 

Paieška

PrisijungimasOrai, orų prognozė Kėdainiuose - Orai24.lt

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Tu gali mus paremti - tereikia užpildyti 2 proc. paramos formą. Ačiū :)
Ultimeitas
Lietuvos uždarų patalpų ultimeito čempionatas PDF Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 06 Vasaris 2011 19:07

Vasario 5-6 dienomis Kėdainiuose vyko Lietuvos uždarų patalpų ultimeito čempionatas, kuriame dalyvavo 13 komandų. Jos buvo suskirstytos į du pogrupius: atvirąjį ir mišrųjį. Atvirojo pogrupio finale susitiko dvi sostinės komandos: „Briliantais Sninga“ ir „Zepps“. Po atkaklios kovos 2011 metų Lietuvos uždarų patalpų ultimeito čempionais tapo „Briliantais Sninga“. Krakių komanda „Batareika“, kurios sudėtyje buvo ir Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos mokiniai, užėmė septintąją vietą. Krakių komanda: O.Juodis, B.Cechanavičius,  M.Galinauskas, D.Čerepokas, V.Juodis, M.Bukauskas, M.Linius, G.Katkus, V.Armalas. Mišriojo pogrupio nugalėtojais tapo „Bubblicious“ komanda iš Vilniaus, finale įveikusi „Vorus“ iš Trakų Vokės. Žaidimo dvasios prizas atvirajame pogrupyje atiteko „Vorų“ komandai  iš Trakų Vokės, mišriajame - „Bubblicious“ komandai (Vilnius).

 
Lietuvos ultimeito čempionatas PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 27 Rugsėjis 2010 07:22

Rugsėjo 25-26 dienomis Kėdainiuose vyko Lietuvos ultimeito čempionatas, kuriame antrus metus iš eilės triumfavo „Zepps“ komanda iš Vilniaus. Varžybose dalyvavo 12 komandų, kurios buvo suskirstytos ir du pogrupius: atvirą ir mišrų. Atvirajame pogrupyje pirmąją vietą iškovojo „Zepps“ (Vilnius), finale įveikusi „Taško“ komandą iš Zarasų. Žaidimo dvasios prizas atiteko „Vorų“ komandai iš Trakų Vokės“. Šiame čempionate dalyvavusi Krakių komanda užėmė šeštąją vietą. Krakių komandos sudėtis: O.Juodis, V.Juodis, M.Bukauskas, M.Linius, B.Cechanavičius, D.Čerepokas, A.Ambrasas, Ž.Kielė, R.Ridikas, G.Jakimavičius, M.Galinauskas, G.Katkus, E.Nenortas.
Mišriajame pogrupyje  pirmąją vietą užėmė svečiai iš Latvijos „Ultimate Decision“ (Ryga), finale įveikusi „Bubliciuos“ komandą iš Vilniaus. Prizas už garbingą žaidimą atiteko svečiams iš Latvijos „Ultimate Decision“ (Ryga). Krakiškė Gabrielė Petraitytė atstovavo „Vorų Mix“ komandai ir užėmė šeštąją vietą.

 
„Zaraza 2010“ PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 26 Balandis 2010 19:07

Balandžio 24-25 dienomis Zarasuose vyko tarptautinis ultimeito turnyras „Zaraza 2010“. Mišriajame pogrupyje dėl nugalėtojo vardo kovojo 8 komandos, tarp kurių komanda „Mixtūra“. Jos sudėtyje  dalyvavo krakiškės G.Petraitytė ir G.Ūmantaitė. Gabrielei bei Giedrei kartu su draugais iš Vilniaus šiose varžybose atiteko žaidimo dvasios prizas.

 
Gimnazijos svečiai supažindinti su ultimeitu PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 31 kovas 2010 06:19

Kovo mėnesį Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijoje lankėsi mokinių tarybų atstovai iš Šeduvos, Krekenavos Mykolo Antanaičio ir Kėdainių „Šviesiosios“ gimnazijų. Susitikimų tikslas buvo pasidalinti patirtimi, papasakoti apie savo nuveiktus darbus, pasidžiaugti laimėjimais. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos mokiniai svečius supažindino su Krakėse labai populiariu, tačiau Lietuvoje dar mažai žinomu žaidimu – ultimeitu (lėkščiasvydžiu). Prieš pradedant žaisti susirinkę į sporto salę gimnazistai pasiskirstė į dvi mišrias komandas (patyrę su pradedančiaisiais), kad pastarieji greičiau išmoktų ultimeito taisykles ir, sugrįžę į savo gimnazijas, galėtų pamokyti žaisti draugus. Rungtyniaujama buvo iki dviejų pergalių. Nugalėjo draugystė ir gera nuotaika.

 
Atviras Lietuvos ultimeito čempionatas PDF Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 31 Sausis 2010 20:06

Sausio 30-31 dienomis Kėdainių sporto mokyklos lengvosios atletikos manieže vyko atviras Lietuvos ultimeito čempionatas, į kurį atvyko svečiai iš Latvijos, Estijos ir Rusijos. Varžybose dalyvavo dvidešimt penkios komandos, kurios buvo suskirstytos į tris pogrupius: vyrų, moterų ir pradedančiųjų.
Pradedančiųjų grupėje nugalėtojais tapo Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos moksleiviai. Gimnazijos komandos sudėtis: O.Juodis, R.Ridikas, A.Ambrasas, Ž.Kielė, G.Jakimavičius, M.Galinauskas, D.Čerepokas. Šioje grupėje žaidimo dvasios prizas atiteko komandai iš Klaipėdos „Marių meškos“.
Vyrų grupės nugalėtojais tapo svečiai iš Estijos komanda „FreezeB“, kurie finale įveikė „Zepps“ komandą iš Vilniaus. Krakių komanda šiame čempionate užėmė vienuoliktąją vietą. Komandos sudėtis: V.Juodis, M.Bukauskas, M.Linius, B.Cechanavičius, E.Nenortas, G.Katkus, A.Simanynas, J.Janušauskas, G.Damašauskas, V.Armalas. Vyrų grupėje garbingo žaidimo prizas atiteko „Vorų“ komandai iš Trakų Vokės.
Moterų pogrupyje nugalėtojo „Bubblicious“ komanda iš Vilniaus, o žaidimo dvasios prizas atiteko taip pat „Bubblicious“ merginoms. „Banzai“ komandai atstovavo krakiškės R.Varnaitė, G.Ūmantaitė, G.Jakimavičiūtė. Jos čempionate užėmė septintąją vietą. G.Petraitytės ir R.Salynaitės atstovaujama komanda „V-K“ čempionate užėmė šeštąją vietą. Renginį parėmė: UAB "Rygveda", futbolo klubas "Autara", "Kėdainių granitas", V.Kuprijanovo IĮ.

 
Baltijos šalių ir Lietuvos ultimeito čempionatai Kėdainiuose PDF Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 20 Rugsėjis 2009 19:51

Rugsėjo 19-20 dienomis Kėdainių miesto stadiono atsarginėse aikštėse vyko Baltijos šalių ir Lietuvos ultimeito čempionatai. Turnyre užsiregistravo 12 komandų, iš kurių 4 moterų. Krakių vaikinų komandos užėmė 7 ir 8 vietas, o nugalėtojais tapo „Zepps“ (Vilnius), kurie finale įveikė „Vorų“ komandą iš Trakų Vokės. Šiame pogrupyje „žaidimo dvasios prizas“ atiteko „UŽA“ komandai iš Vilniaus. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos  pirmosios komandos sudėtis: O.Juodis, G.Jakimavičius, A.Ambrasas, D.Čerepokas, R.Ridikas, H.Rymavičius, H.Tamošaitis, N.Tamošaitis, L.Tamošaitis, Ž.Bartkus, A.Simanynas. Antroji komanada: M.Linius, M.Bukauskas, V.Juodis, B.Cechanavičius, E.Nenortas, G.Katkus, J.Janušauskas, R.Jucyk, G.Damašauskas, V.Armalas. Moterų pogrupyje nugalėtojomis tapo „Bubblicious“ (Vilnius), finale įveikusios „KCN Ryga“ (Latvija). Krakių merginos po labai atkaklios kovos pripažino varžovių pranašumą ir užėmė ketvirtąją vietą. Moterų pogrupyje „žaidimo dvasios prizas“ atiteko „KCN Ryga“ komandai. Krakių garbę gynė G.Petraitytė, G.Umantaitė, G.Jakimavičiūtė, R.Varnaitė, R.Salynaitė, G.Labanauskaitė, S.Stačkūnaitė, L.Gaučaitė, J.Liutkutė, M.Galinauskas, Š.Jarašius.

 
„Zaraza 2009“ PDF Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 26 Balandis 2009 00:00
Balandžio 25-26 dienomis Zarasuose vyko penktasis Ultimeito turnyras „Zaraza 2009“. Varžybose dalyvavo komandos iš Rusijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos ir Lietuvos.
„Open“ pogrupyje Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos vaikinai buvo devinti. Šiame pogrupyje nugalėjo „Vorų“ komanda iš Trakų Vokės, o  žaidimo dvasios prizas įteiktas „UŽA“ komandai iš Vilniaus. Krakių komandai atstovavo J.Janušauskas, B.Cechanavičius, E.Ragauskas, G.Damašauskas, V.Juodis, M.Bukauskas, V.Armalas.
„Mix“ pogrupyje Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos merginos užėmė 8 vietą. Visus priešininkus įveikė svečiai iš Estijos „FreezeB“, o žaidimo dvasios prizą pelnė „Nothing Special“ komanda iš Latvijos. Krakiškių komandoje žaidė G.Petraitytė, G.Jakimavičiūtė, G.Umantaitė, G.Krasauskaitė, R.Varnaitė, R.Salynaitė, J.Liutkutė, H.Tamošaitis.
 
Tarptautinės ultimeito varžybos „Kick In De Kok - 2009“ PDF Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 29 kovas 2009 00:00

Kovo 28-29 dienomis Taline vyko tarptautinės ultimeito varžybos „Kick In De Kok - 2009“. Varžybose kartu su Zarasų „Taško“ komanda Lietuvos garbę gynė ir Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos moksleivės R.Varnaitė ir G.Petraitytė.

Daugiau nuotraukų

 
Lietuvos ultimeito čempionatas bei Lietuvos moksleivių ir studentų sporto centro taurės varžybos PDF Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 25 Sausis 2009 00:00
  Sausio 24 – 25 dienomis Kėdainiuose susirinko apie pusantro šimto skraidančio disko sporto gerbėjų iš keturių Baltijos šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos. Lietuvos ultimeito čempionate ibeiLietuvos moksleivių ir studentų sporto centro taurės varžybose dalyvavo net 21 komanda (7 iš jų - kaimyninių valstybių sportininkai). Turnyro metu komandos buvo suskirstytos į tris pogrupius: Open (atviras), Women (moterų), ir Junior (mokinių). Atvirame pogrupyje nugalėtojo vardą antrus metus iš eilės iškovojo „Taško" komanda iš Zarasų. Finale ji kaip ir pernai įveikė „Vorų" komandą iš Trakų Vokės. Dėl trečios vietos rungtyniavo „Zepps" iš Vilniaus ir „Wilde things" iš Latvijos. Pergalę po sunkios ir permainingos kovos iškovojo svečiai iš Latvijos. Žaidimo dvasios prizą („the spirit of the game“) atvirame pogrupyje iškovojo „Butterfly" komanda iš Latvijos. Varžybų šeimininkė „Krakių" komanda atvirame pogrupyje iškovojo 11 vietą. Komandoje žaidė J.Janušauskas, E.Nenortas, M.Linius, G.Sirjatavičius, G.Damašauskas, R.Varnas, V.Armalas.
Moterų pogrupyje pirmąją vietą iškovojo „4-EST" komanda iš Estijos, finale įveikusi „KCN Riga" iš Latvijos, o trečiąją vietą iškovojo „Taško" komanda iš Zarasų. Moterų pogrupyje žaidimo dvasios prizas buvo įteiktas „Vorų" komandos merginoms iš Trakų Vokės. Krakių komandos merginos užėmė 5 vietą. Merginų komandos sudėtyje buvo G.Petraitytė, G.Krasauskaitė, G.Umantaitė, G.Jakimavičiūtė, R.Varnaitė, R.Salynaitė, L.Gaučaitė, A.Dubauskaitė, K.Tamošaitytė, Ž.Maršelytė.
Pirmą kartą buvo surengtas moksleivių turnyras, kuriame nugalėtojų titulą iškovojo Vilniaus Žemynos gimnazijos sportininkai. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos moksleiviai užėmė antrąją vietą, o tretieji liko Trakų Vokės vidurinės mokyklos žaidėjai. Mokyklų pogrupyje žaidimo dvasios prizas buvo įteiktas Trakų Vokės vidurinės mokyklos komandai. Krakių gimnazijai atstovavo R.Jucyk, B.Cechanavičius, Š.Pavolis, E.Ragauskas, H.Tamošaitis, N.Tamošaitis.
Tikimasi, kad šis pirmas moksleivių turnyras nebus paskutinis ir kad šiuo įdomiu, reikalaujančiu gero fizinio pasiruošimo, lavinančiu greitumą, vikrumą, šoklumą, ištvermę, sportu pradės domėtis vis daugiau mokyklų, kad artimiausiu metu ultimeitas bus įtrauktas į moksleivių Olimpinio festivalio varžybų programą.
Pagrindiniai čempionato rėmėjai buvo Lietuvos Moksleivių ir studentų sporto centas bei Kėdainių kūno kultūros ir sporto skyrius. Krakių komandą taip pat rėmė augalų priežiūros priemonėmis prekiaujanti firma "Kustodija" ir Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija.
 
Lietuvos ultimeito čempionatas PDF Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 28 Rugsėjis 2008 00:00
Krakiškiai visus norinčius bando supažindinti su nauju žaidimu – „Ultimeitu“. Paskutinį rugsėjo savaitgalį Kėdainių miesto stadiono pagalbinėse aikštėse vyko atviras Lietuvos ultimeito čempionatas. Jo metu komandos buvo suskirstytos į du pogrupius: atvirą ir moterų. Moterų pogrupyje pirmąją vietą iškovojo „KNC“ komanda iš Rygos (Latvija). Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos merginų komanda (A.Dubauskaitė, G.Krasauskaitė, G.Petraitytė, G.Jakimavičiūtė, G.Umantaitė, R.Salynaitė, R.Varnaitė) iškovojo trečią vietą ir pelnė garbingiausią turnyro apdovanojimą - „Žaidimo dvasios prizą“. Vyrų pogrupyje nugalėtojo vardą pelnė „Taško“ komanda iš Zarasų, o Krakių vaikinų komanda (E.Nenartas, J.Janušauskas, G.Damašauskas, E.Ragauskas, R.Jucyk, B.Cechanavičius, G.Sirjatavičius, M.Linius, V.Juodis, M.Bukauskas) užėmė 6 vietą. Vyrų pogrupyje žaidimo dvasios prizą iškovojo ta pati „Taško“ komanda iš Zarasų.
Nugalėtojus apdovanojo Kėdainių kūno kultūros ir sporto skyrius, Lietuvos skaidančiojo disko federacija.
 


Joomla 1.5 Templates by Joomlashack