Krakių sporto klubas

Krakių sporto klubas

Reklaminis skydelis

Apklausa

Kiek laiko per parą praleidžiate prie kompiuterio?
 

Paieška

PrisijungimasOrai, orų prognozė Kėdainiuose - Orai24.lt

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Tu gali mus paremti - tereikia užpildyti 2 proc. paramos formą. Ačiū :)
Gimnazijos renginiai
Gimnazijos tarpklasinės futbolo varžybos PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 17 Lapkritis 2014 17:17

Rugsėjo ir spalio mėnenesiai gimnazijos stadione, per ilgąsias pertraukas, vyko tarpklasinės futbolo varžybos. Po atkaklios kovos čempionais tapo septintokai.

Varžybų lentelė:

 
Gimnazijos rudens krosas PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 17 Lapkritis 2014 15:51

 

Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus!

Daugiau nuotraukų

 

Kroso rezultatai:

 
Gimnazijos pavasario krosas PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 21 Gegužė 2013 17:29

 

 

Pavasario kroso nuotraukos.

 
Susitikimas su olimpiete PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 25 Gruodis 2012 18:56
Straipsnis paimtas iš www.lengvoji.lt archyvo.
___
Nelaukdami pasaulios pabaigos į Krakių miestelio M.Katkaus gimnaziją atvyko olimpietė Brigita Virbalytė su treneriu Kastyčiu Paviloniu. Papasakoti apie olimpines žaidynes pakvietė didelis sportinio ėjimo puoselėtojas mokytojas Robertas Kaselis. Šio puikaus pedagogo dėka čia ugdomi jaunieji ėjikai, įkurtas sportinio ėjimo minicentras. Neveltui LOSC patikėjo krakiškiais, jau dabar jaunieji sportininkai skina pergales ne tik šalyje, bet nugali ir savo bendraamžius tarptautinėse varžybose užsienyje.

R.Kaselis jau daug metų treniruoja ėjikus, jo ir jo pagrindinio talkininko gimnazijos direktoriaus Alano Magylos svajonė - parengti olimpietį. Tam yra visos prielaidos: perspektyvūs sportininkai, bendradarbiavimas su olimpine rinktine, kai treniruočių stovyklose greta treniruojasi geriausieji šalies ėjikai.

Susitikime su gimnazijos moksleiviais ir jų tėveliais olimpietė B. Virbalytė papasakojo ne tik apie olimpines žaidynes, bet ir savo sportinio kelio pradžią, atsakė į klausimus. Išvykdami namo, svečiai apžiūrėjo mokyklos sportinių trofėjų parodą, gimnazijos, įkurtos vienais metais su Vilniaus Universitetu, muziejų.
 
Krakėse įrengta universali sporto aikštelė PDF Spausdinti El. paštas
Šeštadienis, 17 Lapkritis 2012 14:36

Lapkričio 12 d. gimnazijos teritorijoje buvo iškilmingai atidaryta nauja universali dirbtinės dangos sporto aikštelė. Aikštelės įrengimas kainavo 180 tūkst. litų, iš kurių 70 tūkst. skirta iš rajono savivaldybės biudžeto. Į atidarymo iškilmes atvyko LR Seimo pirmininko pavaduotoja Virginija Baltraitienė, Seimo narys Vydas Gedvilas, Kūno kultūros ir sporto departamento prie LR Vyriausybės generalinis direktorius Klemensas Rimšelis, Kėdainių rajono savivaldybės meras Rimantas Diliūnas, mero pavaduotoja Nijolė Naujokienė, Švietimo skyriaus vedėjas Julius Lukoševičius, Kultūros ir sporto skyriaus vyresnysis specialistas Gediminas Misius, UAB "Fortera" vadovas Egidijus Kriščiūnas, Krakių seniūnas Jonas Dalbokas, Krakių kun. klebonas Emilis Jotkus, Ažytėnų bendrovės vadovas Šarūnas Šiušė.

„Tokia aikštelė mūsų sportiškai mokyklos ir viso miestelio bendruomenei labai reikalinga. Dabar galėsime daugiau laiko sportuoti lauke, o sportininkų tarp mūsų tikrai netrūksta", - iškilmingoje naujos universalios sporto aikštelės atidarymo šventėje sakė Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos direktorisu Alanas Magyla.

„Šią aikštelę statėme senos krepšinio aikštelės vietoje. Skubėjome, kad spėtume darbus atlikti iki užšalimo. Norėjosi viską padaryti kuo greičiau, kad vaikai dar galėtų pažaisti futbolą šioje aiktėje", - sakė bendrovės „Fortera" direktorius Egidijus Kriščiūnas. Iš viso „Fortera" jau yra įgrengusi apie 140 tokių aikštelių. Tad darbus atliko ne tik greitai, bet ir patikimai bei kokybiškai.

„Kai kam tokia aikštelė atrodo labai nedidelė investicija, tačiau ji yra labai svari ir reikšminga vietovei, kurioje pastatoma. Smagu, kad krakiškiai pareiškė norą turėti aikštelę. Akivaizdu, jog tai sportui neabejinga bendruomenė. Juk Krakių gimnazijos moksleiviai vieni sportiškiausių ne tik rajone, bet ir visoje Lietuvoje", - krakiškius už iniciatyvumą gyrė Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Klemensas Rimšelis.

„Tokias aikšteles statome jau ne vienerius metus. Patirtis rodo, kad jos beveik niekada nebūna tuščios. Į jas sportuoti renkasi ir vaikai, ir jų tėvai. Neretai miestuose net vykdomos įvairios draugiškos varžybos. Dažniausiai aikštelėse žaidžiamas futbolas, tinklinis, krepšinis. O žiemomis jose įsigudrinama net ledą išlieti, tada įgūdžius tobulina ledo ritulininkai. Džiugu, kad šiuo puikiai pavykusiu projektu skatiname vaikų sportiškumą. Olimpinių čempionų per vienerius metus neišugdysime, dirbti reikia sistemingai nuo pat mažens. Panašu, kad tokia aikštelė padės vaikams mylėti sportą, o nuo tokios prasideda didelių tikslų siekimas", - įsitikinęs K. Rimšelis.

Kėdainių krašto TV reportažas

 
Gimnazijos rudens krosas PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 09 Spalis 2012 18:42

 

Rugsėjo 27 dieną puikiu ir šiltu oru gimnazijos stadione vyko rudens kroso varžybos.

Sveikiname čempionus ir prizininkus. Linkime ir toliau neužleisti pozicijų!

 
Olimpinė diena PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 03 Liepa 2012 11:22

 

Olimpinės dienos akimirkos.

 
Pavasario krosas PDF Spausdinti El. paštas
Šeštadienis, 12 Gegužė 2012 09:37

Gegužės 3 dieną vyko Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos pavasario kroso varžybos. Pradinių klasių moksleiviai varžėsi 500m. distancijoje, o vyresnieji išbandė jėgas nuo 500m. iki 2000m. Sveikinimai prizininkams:

5 klasės: mergaitės 500m.: Kamilė Daunoravičiūtė, Karolina Lavickaitė, Karolina Kišonaitė. Berniukai 1000m.: Daumantas Liutinskis, Laurynas Bunys, Vidmantas Zaikinas.

6-7 klasės: mergaitės 500m.: Monika Trankauskaitė, Austėja Kavaliauskaitė, Džastina Liniūtė. Berniukai 1000m.: Edgaras Litvinas, Saimonas Folkis, Lukas Jocys.

8-9 klasės: mergaitės 1000m.: Gražina Plentauskaitė, Regina Plentauskaitė, Sandra Laurynaitė. Berniukai 1500m.: Arnoldas Budrys, Andrius Dabašinskas, Gytis Petuchinas.

10-12 klasės: mergaitės 1000m.: Viktorija Pletkutė, Monika Plentauskaitė, Džineta Poškevičiūtė. Berniukai 2000m.: Redas Ridikas, Arnoldas Ambrasas, Evaldas Bucininkas.

 
Nuotraukų konkursas „Sportuojame visi, visur ir visada“ PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 01 Gruodis 2011 07:48

Lapkričio 29 d. Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete buvo apdovanoti mokinių nuotraukų konkurso „Sportuojame visi, visur ir visada“ laureatai. Dvidešimt geriausių darbų autorių buvo apdovanoti Lietuvos tautinio olimpinio komiteto įsteigtais ir pačio prezidento, Artūro Poviliūno, įteiktais prizais, Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro padėkos raštais, gėlėmis iš olimpinės čempionės Vidos Vencienės rankų. Tarp laureatų Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos moksleivė Ieva Kaselytė. Laureatų darbai papuoš 2012 metų LTOK kalendorių, kurį gaus visi apdovanoti nuotraukų autoriai. www.lmssc.smm.lt informacija.

 
Gimnazijos sportinio ėjimo varžybos PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 26 Spalis 2011 11:17

Spalio 18 dieną Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos stadione vyko tradicinės rudes sportinio ėjimo varžybos. Siekiant paskatinti vaikus labiau domėtis šia sportiniu ėjimu, varžybose teisėjavo gimnazijos mokiniai, jie vertino ėjikų techniką ir už nusižengimus duodavo pastabą. Vyresnieji gimnazijos ėjikai varžėsi 4 km., jaunesnieji – 2 km rungtyse.
Varžybų rezultatai: 4km.: 1.D.Liutinskas (21:55), 2. A.Kavaliauskaitė (24:11), 3.J.Bilevičiūtė (24:13), 4.G.Plentauskaitė (26:31), 5. D.Jermalavičiūtė (26:31), E.Vansevičius ir G.Gudzikaitė distancijos nebaigė, A.Budrys ir S.Laurynaitė nedalyvavo.
2km.: 1.K.Daunoravičiūtė (12:51), 2.A.Liutinskas (13,04), 3.V.Zaikinas (13:05), 4.L.Jarmalavičiūtė (13:50), 5.M.Šelekaitė (13:51), 6.M.Junčys (14:01), 7.M.Velička (14:30), 8.R.Kriaučiūnas (14:52), 9.A.Blazevičiūtė (15:20), 10.D.Gudzikas (15:29), 11.D.Liutinskas (16:01).

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 Kitas > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 6
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack